У Харківській області відбулося засідання робочої групи з питань погашення заборгованості перед Пенсійним фондом України та легалізації зайнятості

Рубрика:
НОВИНИ ДЕРЖПРАЦІ
||

У Харківській області начальник північно-східного міжрегіонального управління Держпраці взяв участь у засіданні робочої групи з питань погашення заборгованості перед Пенсійним фондом України та легалізації зайнятості.

Під час зустрічі було наголошено на важливості комунікації між державними установами та платниками податків для забезпечення здійснення обов’язкових платежів до Пенсійного фонду. Це сприяє своєчасній виплаті пенсій і пенсій та виконанню інших завдань, покладених на органи Пенсійного фонду.

На зустрічі були присутні боржники, кожного з них було заслухано про ситуацію з погашенням боргів. Наголошено на важливості своєчасної сплати внесків до Пенсійного фонду, а також погашення наявної заборгованості з оплати праці та одноразових внесків. Особливу увагу було звернуто на необхідність сплати страхових внесків на рівні не нижче мінімального внеску для забезпечення громадянам необхідного страхового стажу після виходу на пенсію або пенсії.

Також було заслухано питання щодо платника, який не сплачував дотацію до мінімального внеску на страхування працівників, та наголошено на необхідності здійснення такої дотації в майбутньому відповідно до законодавства.

Детальніше про організацію трудових відносин в умовах війни, охорону праці – на порталі Держпраці: pratsia.in.ua.
Як повідомляє: Державна служба України з питань праці

Метки:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения