Буковина: Обговорили результати роботи щодо мінімізації неофіційної праці

Рубрика:
НОВИНИ ДЕРЖПРАЦІ
||

У Чернівецькій обласній військовій адміністрації відбулося засідання комісії з питань мобілізації платежів до державного бюджету та ОМС. Одним із ключових питань є мінімізація нелегальної зайнятості на Буковині.

Держпраці повідомила, що з початку року спеціалісти Управління здійснили понад 1480 інформаційних візитів до суб’єктів господарювання, організували понад 90 тематичних семінарів та робочих зустрічей з роботодавцями, а також здійснили 25 перевірок. За результатами цих заходів роботодавці уклали трудові договори з понад 2800 особами.

Він також зазначив, що найбільш ризиковими галузями економіки, в яких використовується праця без належного оформлення трудових відносин, залишаються: сільське, лісове господарство, рибальство; будівництво; сфера торгівлі та надання послуг; транспорт; зберігання; поштова та кур’єрська діяльність; деревообробна промисловість.

Керівникам 10 підприємств-боржників державні інспектори праці внесли приписи щодо усунення порушень в оплаті праці. В результаті роботодавці виплатили заборгованість 177 працівникам на суму понад 6 300 000 злотих. гривні.

Актуальна інформація з трудового законодавства доступна на сайті Мінпраці.
Як повідомляє: Державна служба України з питань праці

Метки:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения