Удод Юрій Володимирович

Директор Компанії управлінського консультування «Ukrainian Correct Group» — спеціалізується на консалтингу з питань управління персоналом, проведенні тренінгів та навчальних програм, а також підборі персоналу.

Народився 12 квітня 1977

Одружений, є дочка.

Мешкає у м. Дніпро (Україна)

Має вищу психологічну освіту: спеціалізація управлінський та організаційний консалтинг та психологія реклами.

Дніпропетровський Національний Університет (ДНУ), 1999 р. Закінчив з відзнакою

С 1999 по 2002 р. викладав організаційну, експериментальну, інженерну психологію, психологію переговорів, загальну психологію у Дніпропетровському Національному Університеті на кафедрі загальної та соціальної психології.

Розробив понад 10 навчальних курсів з різних психологічних дисциплін, автор 7 статей у наукових психологічних виданнях, учасник наукових конференцій.

Сертифікований Спеціаліст у галузі менеджменту якості, Сертифікат № TRU-AK/08/00106 виданий «ТЮФ Рейнланд Україна».

З 2000 р. займається практичною роботою у сфері консалтингу за напрямками — підбір персоналу, розвиток мотивації персоналу, управління мотивацією, розробка та впровадження систем управління якістю. Співавтор спеціалізованих статей з консалтингової тематики в друкованих та Інтернет-виданнях України. Учасник загальноукраїнських тематичних конференцій з управління персоналом та маркетингу у Києві, Львові.

З 2006 по 2008 роки провів понад 50 відкритих тренінгів особистісного зростання – «Лідерська програма» у Харкові, Донецьку, Одесі, Чернівцях. Тренінги, спрямовані на підвищення особистої ефективності та результативності людини.

Розробник тренінгових програм корпоративних тренінгів: «Командоутворення», «Корпоративна ефективність», «Антикризова Мотиваційна програма». Всі ці програми спрямовані на стимулювання робочої мотивації співробітників компаній та підвищення їх ефективності. Усі програми націлені на досягнення конкретних корпоративних цілей.

З 2005 року організовує та проводить ці тренінгові програми для українських компаній у різних галузях бізнесу. На сьогодні реалізовано понад 60 корпоративних тренігових програм, розроблених за авторською методикою.

У період роботи в компанії за його безпосередньої участі або під його керівництвом було реалізовано:

— Понад 1500 рекрутингових проектів.

— Понад 80  тренінгових та освітніх проектів.

— Близько 100 консалтингових проектів у сфері управління персоналом та маркетингу.

— Розроблено та впроваджено 9 Систем Менеджменту якості.

Клієнтами за цими проектами є компанії різних масштабів діяльності, що працюють у всіх регіонах України.

Меню
ЗАПИТАЙТЕ
{{ welcomeText }}