Удод Юрій Володимирович

CEO та Консультант компанії управлінського консультування “Ukrainian Correct Group” (UCG) спеціалізується на консалтингу з управління персоналом, проведенні тренінгів та навчальних програм, а також підборі персоналу.

Має вищу психологічну освіту зі спеціалізацією управлінського та організаційного консалтингу та психології реклами отриману в Дніпропетровському Національному Університеті, закінчивши з відзнакою.

З 2000 року займається практичною роботою у сфері консалтингу, працюючи над підбором персоналу, розвитком мотивації персоналу, управлінням мотивацією та розробкою систем управління якістю. Автор понад 10 навчальних курсів з різних психологічних дисциплін та 7 статей у наукових психологічних виданнях. Брав участь у наукових конференціях.

Сертифікований спеціаліст у галузі менеджменту якості, сертифікат отриманий від “ТЮФ Рейнланд Україна”.

За довгі роки своєї кар’єри був залучений до численних проектів, включаючи понад 1500 рекрутингових проектів, більше ніж 80 тренінгових та освітніх проектів, а також близько 100 консалтингових проектів з управління персоналом та маркетингу. Розробляв та впроваджував 9 систем менеджменту якості.

Розробник тренінгових програм для корпоративних клієнтів, зокрема “Командоутворення”, “Корпоративна ефективність” та “Антикризова Мотиваційна програма”. Всі ці програми мають на меті стимулювання робочої мотивації співробітників компаній та підвищення їх ефективності, а також досягнення конкретних корпоративних цілей.

Протягом своєї кар’єри співпрацював з компаніями різних масштабів діяльності, що працюють у всіх регіонах України. Успішно реалізував понад 60 корпоративних тренінгових програм, розроблених за авторською методикою.

 

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp